Obec Třebenice

DO KOLA OKOLO PYŠELA

Kdy: 24. 4. 2022 14:00

Kde: NÁVES

Společný výlet na kole k sousedům do Budišova na zámek, startuje se ve 14:00 od pomníku v Pyšele, kde obdržíte mapu s trasou. Můžete zde odevzdat něco dobrého na piknik, který si uděláme v Budišově na zámku. Samozřejmě můžete přijet do Budišova i po vlastní ose a sejdeme se na zámku, až tam dojedeme

Typ akce: sport, aktivní vyžití (cyklistika)

kolo

Startuje se ve 14:00 od pomníku v Pyšele, kde obdržíte mapu s trasou. Můžete zde odevzdat něco dobrého na piknik, který si uděláme v Budišově na zámku. Samozřejmě můžete přijet do Budišova i po vlastní ose a sejdeme se na zámku, až tam dojedeme.

V Budišově na zámku nás čeká setkání se sousedy , netradiční prohlídka zámku, přátelské posezení, něco dobrého k snědku i pití a vyhodnocení Velikonočního hledání vajíček po Pyšele.

AKCE BUDE, I KDYŽ BUDOU PADAT TRAKAŘE. MŮŽETE VYRAZIT NEJEN PO DVOU KOLECH, ALE KLIDNĚ I PO ČYTŘECH.

PŘIJĎTE SI NA START V PYŠELU U POMNÍKU VE 14:00 VYZVEDNOUT VSTUPENKU ZDARMA NA SPECIÁLNÍ PROHLÍDKU DO ZÁMKU. TAM NÁS ČEKAJÍ OD 14:15 DO 16:00

Adresa místa konání

NÁVES, Pyšel